PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

6 let zkušeností

Můžeme nabídnout 6 let praxe s výrobou Tiny house, maringotek a modulových staveb na trvalé bydlení. Stejně tak reálné zkušenosti z bydlení v Tiny house. Rádi poradíme s vnitřním rozvržením, použitými materiály, spotřebiči, připojením na sítě a vytápěním.

Pevný podvozek

Stavíme pouze na našich podvozcích s nosností 6.600kg, které jsou reálně vyzkoušené na desítkách našich domcích při jejich umisťování v Českých lesích, zahradách, loukách i v horách. Podvozek má rovnou podlahu, bez "vnitřních blatníků".

Na České zimy

Koncepce našich domků pracuje se sílou stěny 190mm! Vycházíme z vlastních zkušeností zimních období strávených v Tiny house a maringotkách. Používáme jen kvalitní izolace, materiály a technologické postupy. Klademe důraz na ekologii a udržitelnost.

Manéž

Podvozek určený pro Tiny house na bydlení

Celková cená 119.000Kč

rozpis ceny níže...

Dvounápravový podvozek s ojí

Ocelový podvozek s rozměrem 7,1x2,5m. Podvozek je ošetřen antikorozním nátěrem. Dvě nápravy jsou umístěny u sebe v polovině domku. Celková nosnost kol 6.600kg. Ocelová konstrukce podvozku je montována na základě statických výpočtů. V předu na oji je umístěn aretační hever.

Podvozek je určen pro stavbu úhlopříčně vyztužené konstrukce s rovnou podlahou (není potřeba nechávat oblouky pro kola).

Podvozek je vyroben tak, aby žádná dřevěná nebo izolační část nebyla ve styku s ocelí, předejde se tak vytváření tepelných mostů.

Fantazii se meze nekladou a podvozek tak lze vyrobit menší nebo i větší dle vašich požadavků;)

Šapito

Tiny house, hrubá stavba na dokončení

Celková cena 255.000Kč bez DPH 21% (možnost odečtení 18.000Kč za zapůjčená kola)

rozpis ceny níže...

Dvounápravový podvozek s ojí

Ocelový podvozek s rozměrem 7x2,5m. Nosnost 6.600kg. Podvozek je ošetřen antikorozním nátěrem. Dvě nápravy jsou umístěny u sebe v polovině domku. Ocelová konstrukce podvozku je montována na základě statických výpočtů.

Vrchní konstrukce, Tiny Housu s patrem na spaní

Vnitřní rám z konstrukčních dřevěných hranolů napuštěných impregnací. Rám je připravený na montáž oken a dveří. Rozměr základny 7x2,5m, výška 3m. Patro na spaní. Pultová střecha se sklonem 10°.

 Humberto

Tiny house s patrem na spaní, připraven k zabydlení

Celková cena 645.000Kč bez DPH 21% (možnost odečtení 18.000Kč za zapůjčená kola)

rozpis ceny níže...

 

výroba Tinyhouse

Dvounápravový podvozek s ojí

Ocelový podvozek s rozměrem 7x2,5m. Nosnost 6.600kg. Podvozek je ošetřen antikorozním nátěrem. Dvě nápravy jsou umístěny u sebe v polovině domku. Ocelová konstrukce podvozku je montována na základě statických výpočtů.

Vrchní konstrukce, izolace, opláštění a zastřešení Tiny Housu

Vnitřní rám z konstrukčních dřevěných hranolů. Rozměr základny 7x2,5m, výška 3m. Patro na spaní. Pultová střecha se sklonem 10°. Vnitřní izolace 100mm z minerální vlny. Venkovní dřevovláknitá izolace 40mm z dřevovláknitých desek. Vnitřní obložení z dřevěných palubek. Venkovní obložení z dřevěných palubek. Odvětrávaná střecha krytá trapézovým pozinkovým plechem zakončená žlabem a svodem dešťové vody.

Výplně otvorů

Stavební otvory jsou vyplněny vstupními dveřmi a izolačními plastovými okny s dvojsklem.

 

EXTERIER

Principal

Tiny house složený ze dvou jednotlivých domků (7*5m), připraven k zabydlení

Celková cena 1.300.000Kč bez DPH 21% (možnost odečtení 36.000Kč za zapůjčená kola)

rozpis ceny níže...

2x Dvounápravový podvozek s ojí

Dva ocelové podvozky s celkovým rozměrem 7,1x5m. Podvozeky jsou ošetřeny antikorozním nátěrem. Dvě nápravy jsou umístěny u sebe v polovině domku. Ocelová konstrukce podvozků je montována na základě statických výpočtů.

Vrchní konstrukce, izolace, opláštění a zastřešení Tiny Housu Principal

Vnitřní rám z konstrukčních dřevěných hranolů. Rozměr základny je 7,1x5m, výška 3m. Dvě patra na spaní. Pultová střecha se sklonem 10°. Vnitřní izolace 100mm z minerální vlny. Venkovní dřevovláknitá izolace 40mm z dřevovláknitých desek. Vnitřní obložení z dřevěných palubek. Venkovní obložení z dřevěných palubek. Odvětrávaná střecha krytá trapézovým pozinkovým plechem zakončená žlabem a svodem dešťové vody.

Výplně otvorů

Stavební otvory jsou vyplněny vstupními dveřmi a izolačními plastovými okny s dvojsklem.

Kontaktujte nás

lidezmaringotek.cz

Tomáš Zajíček
Chvalín 72, Chvalín 413 01
Telefon: +420 736 457 494                                   email: info@lidezmaringotek.cz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Máte dotaz k cenám Tiny house?

Cenu domu na kolech Vám střihnu na míru...

Napište mi a rád rozpočet upravím dle Vašeho přání.

Domek lze dodat jak v základním provedení, tak ve verzi na klíč...