Výroba nové maringotky/Tiny house krok za krokem

 

Co vlastně chci?

Na začátku je dobré si ujasnit, co vlastně od bydlení na kolech očekávám a jaká je má představa o ekologickém a soběstačném bydlení. Důležité je také co nejefektivněji využít daný prostor a použít materiály, které budou co nejšetrnější k přírodě. Je také dobré zjistit, jaký názor budou mít na umístění Tiny house příslušné úřady, a domek na kolech dle toho specifikovat. Dle vlastní zkušenosti vím, že stavební úřad umístění maringotky na pozemek neřeší, dokud ji nějakým způsobem nenapojíte na inženýrské sítě (voda, elektro, odpad). Také se hodnotí to, zda je domek skutečně na kolech a má oj, a nebo je to jen modulová stavba umístěná na pozemek autojeřábem. To vše je důležité před započetím samotného projektování Tiny house.

 

Nový Tinyhouse

Cenová nabídka a smlouva.

Po upřesnění rozměrů, dispozice, příček, oken a dveří Vám mohu poslat cenový rozpočet. Pro hrubou představu Vám mohu poslat i orientační rozpočet bez upřesnění. Po odsouhlasení nabídky můžeme přistoupit k podepsání rámcové smlouvy a složení zálohy na nákup materiálu a výrobu hrubé stavby, to je 50% z celkové ceny Tiny house. Po dokončení hrubé stavby a Vaší návštěvě výroby přistupujeme k zaplacení druhé zálohy, která činí 30% z celkové ceny. Po úplném dokončení a před odvozem domku je splatná poslední částka ve výši 20% z celkové ceny Tiny house.

 

Tinyhouse na kolech

Výroba Tiny house.

Po zaplacení zálohy začíná výroba dle dohodnuté specifikace. Během výroby můžete svůj tiny house navštěvovat a sledovat postup. Je také možné se dohodnout na průběžném zasílání fotodokumentace z výroby a sledovat dokončování domku online. Po dokončení bude objednána doprava.

Doprava Tiny housu.

Dopravu Tiny house si můžete zajistit sami nebo Vám jí mohu zajistit pomocí mých smluvních dopravců. Po odvozu však naše spolupráce nekončí, budu rád, když se mnou budete sdílet své zkušenosti s bydlením. Na celý Tiny house je záruka 24 měsíců, dále pak přenechávám veškeré delší záruky od mých dodavatelů.

 

Doprava maringotky

Kontaktujte nás

lidezmaringotek.cz

Tomáš Zajíček
Chvalín 72, Chvalín 413 01
Telefon: +420 736 457 494                                            email: info@lidezmaringotek.cz                                            

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chcete svůj vlastní Tiny house?

Navrhnu a vyrobím domek na kolech dle vašich představ...

Pošlu Vám přehledný ceník a návrh Tiny house.

Neváhejte se ozvat s jakýmkoli dotazem a splnit si sen o bydlení!