Pronájem Tiny house "Josefína v lomu"

Přijďte si vyzkoušet bydlení v Tiny housu v prostředí soukromého zatopeného lomu v podhůří Šumavy. Lom je uprostřed borových lesů a tak je soukromí k nočnímu romantickému koupaní zaručeno.  

 V domku naleznete dva lofty na spaní a je tak vhodný ke strávení víkendu ve dvou i ve více lidech. Své zvířecí miláčky nechte tentokrát raději doma. Autem lze k domku dojet po pohodlné cestě.

Domek má plně vybavenou kuchyni včetně malé lednice, indukčního sporáku a kávovaru. V koupelně je sprcha s teplou vodou, připraveny jsou pro Vás ručníky, fén na vlasy a biologická kosmetika. V koupelně je chemické WC, nedaleko domku je umístěna v lese stylová tradiční kadibudka pro “klasiky“. V chladnějších dnech si zatopíte v krbových kamnech, suché naštípané dřevo je připraveno na dosah ruky. Venku je k dispozici gril a ohniště. Na romantické večerní projížďky po jezeře můžete použít kanoi. Voda v jezeře je čistá a skvělá na koupání, otužilci si mohou užívat celoročně.

Rezervace a ověření obsazenosti na webu: www.airpoint.cz 

Cena za jednu noc v Tiny House Jezírko je v období od 1. listopadu do 30. dubna 2.900 Kč, od 1. května do 31. října 3.500 Kč. Z technických důvodů je možná rezervace na minimálně dvě po sobě jdoucí noci.

Kontaktujte nás

lidezmaringotek.cz

Tomáš Zajíček
Chvalín 72, Chvalín 413 01
Telefon: +420 736 457 494                                            email: info@lidezmaringotek.cz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chcete se ubytovat?

Zajímá vás obsazenost domků?

Kontaktujte nás ve formuláři;)

Pak už si jen úžívejte krásný pobyt v přírodě.